cevremevzuati

ÇEVRE DANIŞMANLIĞI

Uzmanlık; ne yapılması gerektiğini bilmek değil, nasıl yapılması gerektiğini bilmektir!

Amacımız

Danışmanlığımız ile sizlere neler yapmanız gerektiğini bildiren değil, bilgimiz ve deneyimlerimizle nasıl yapılması gerektiğini ekonomik, uygulanabilir ve sürdürülebilir çözüm yolu sunarak sizlere rehber olmaktır.

Sizlere yönetmelikleri bildirmek ve uygulanmasını hatırlatmak değil, çevre yönetiminizde çevreye ve yönetmeliklere uygun ekonomik, uygulanabilir çözüm yöntemlerine ihtiyacınız olduğunda,  güven duyacağınız bilgi ve birikimlerimizle her an sizlerin yanında olabilmektir.

– 100.000’lerce ton tehlikeli atık yönetimi 

– 15 yıllık bilgi birikimi,

– Onlarca farklı sektörde çözüm geliştirme  deneyimi,

– 100’e yakın referansımız ile karşınızda sadece mevzuatı yerine getiren değil, özünde çevre misyonu taşıyan, firma vizyonunuza ulaşmanızda doğru yönde ilerleyebileceğiniz  güvenini verecek, konusunda uzmanlığına güven duyacağınız deneyimli ve dinamik bir ekip  bulacaksınız.

– %100 mevzuata uyumlu çözüm yöntemlerimizle de sizlere yük değil, kolay  ve uygulanabilir yöntemler oluşturabilmek için varız.

Firmanızın danışmanı; uzmanlığınızın olmadığı durumlarla ve üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlarla karşılaştığınızda, firmanıza uygulanabilir çözümler geliştirebilecek bilgi ve deneyime sahip olduğu güvenini verebilmelidir.

Çevre Yönetimi

– Ekonomik kazanç sağlayan iyi bir yatırım

– Değerli bir vizyon

– Önemli bir misyondur.